با سلام

مرکز نوآوری‌های آموزشی مرآت در راستای پشتیبانی از اجرای آزمون‌های قلم کاغذی در مدارس، به منظور سنجش سطوح بالاتر شناختی دانش آموزان، اقدام به برگزاری آزمون های قلم کاغذی در دبستان نموده است.
برای تصحیح این آزمون‌ها، این مرکز به کمک معلمان توانمند و نرم‌افزارهای جدید، اقدام به تصحیح این آزمون‌ها می‌نماید. در این راستا، در این بخش می‌توانید ما را در این آزمون‌ها یاری نمایید و از مزایای مالی و اعتباری این پروژه برخوردار شوید.
مزایای مالی و اعتباری این پروژه در بخش شیوه‌نامۀ محاسبۀ مالی و الزامات آن در در بخش شیوه‌نامۀ اجرایی در اختیار شما قرار گرفته است.

فرم ثبت نام مصححینشیوه نامۀ محاسبۀ مالی

الف) مستدعی است شماره کارت ترجیحا بانک پاسارگاد یا بانک ملت (برای واریز سریع‌تر) در بخش کارت بانک فرم ثبت نام مصحح درج گردد.
ب) ارزش مالی، برای هر جواب آخر 110 ریال و هر سوال تشریحی 270 ریال محاسبه می‌گردد. به صورت میانگین هر ساعت بین 150,000 ریال تا 300,000 ریال درآمدزایی تخمین زده می‌شود.
ج) میزان محاسبه مالی به صورت زنده به شما در صفحه نشان داده خواهد شد.
د) مبلغ تصحیح یک هفته پس از تصحیح به حساب شما واریز خواهد شد.
ه) با توجه به تصحیح سوالات توسط دو مصحح به صورت همزمان، و مصحح سوم در صورت مغایرت، به مصححینی که کمترین خطا را داشته باشند پاداش تعلق می‌گیرد و به مصححین پر خطا اطلاع‌رسانی های لازم صورت می گیرد.شیوه نامۀ اجرایی

الزامات فنی:
- آشنا با مرورگری وب
- مرورگرهای Firefox, Chrome, IE 9+
- اینترنت (حداقل 256)
- امکان تصحیح در موبایل، تبلت یا کامپیوتر
- زمان اجرایی فرآیند تصحیح آزمون‌های در سایت، فقط از کانال تلگرام زیر اعلام خواهد شد:
http://t.me/meraatDescriptiveCorrectors
تلگرام پشتیبانی:
@Meraat123